aktuality-ve-mzdovem-ucetnictvi-a-personalistice-2018 Rekvalifikační účetní kurzy
inakademia s r o
logo skoleni-kurzy
Hledat kurz:Finanční, právní, daňové, mzdové a účetní kurzy a semináře


 

Studium, školení, kurzy & rekvalifikace nejen pro účetní


Pro objednání kurzu vyplňte formulář

(document, script , facebook-jssdk ) O nás Profil společnosti Rekvalifikace Naši lektoři Školící prostory Objednávka Obchodní podmínky Slevový program a permanentky Reference Kontakty AKTUALITY VE MZDOVÉM ÚČETNICTVÍ A PERSONALISTICE 2018 Datum konání: 18.05.2018 09:00 : Hotel Staré Časy, Havlíčkova 1080, Pardubice VS: 201835 Školitel: Vladislava Dvořáková, DiS. mzdová a personální auditorka, s 30letou praxí v oboru, zkušená a oblíbená lektorka PROGRAM: Pracovněprávní oblast:  pracovní doba – rovnoměrné a nerovnoměrné rozvržení – rozdíly; vyrovnávací období – plánování směn; fond pracovní doby; vyhodnocení přesčasové práce a náhradní volno – jak proplácet přesčasovou práci?; pracovní pohotovost, překážky v práci, průměrný výdělek – co vše spadá do průměrného výdělku, vliv konkrétních druhů pracovněprávních vztahů a dopad zúčtování těchto vztahů do mzdových nákladů – odvod zdravotního a sociálního pojištění – pracovní poměr a dohody konané mimo pracovní poměr, ukončení pracovního poměru – zrušení pracovního poměru ve zkušební době v době prvních 14 dnů pracovní neschopnosti, dovolená – její nárok – kalendářní rok a alikvótní část, krácení dovolené, mzdové příplatky ze ZP a nad ZP; odstupné dle ZP a nad ZP – dopad do mzdových nákladů, konkurenční doložka – její možné podmínky a její zúčtování na mzdové účtárně, potvrzení o zaměstnání, srážky ze mzdy a jejich proces v organizaci – jejich pořadí – externí srážky a vnitrofiremní srážky ze mzdy, zaměstnávání osob se zdravotním postižením – změny v zákoně o zaměstnanosti – plnění OZP za kalendářní rok.Mzdová oblast:  daň z příjmů ze závislé činnosti – prohlášení, daňové slevy, daňové zvýhodnění v roce 2018, příjmy osvobozené od daně, RZD – roční zúčtování, potvrzení o zdanitelných příjmech a potvrzení o průměrném měsíčním čistém výdělku pro PÚ, dopad pracovněprávního vztahu cizince do oblasti sociálního, zdravotního pojištění a daňové nerezidenství u cizince, zdravotní pojištění – ohlašovací povinnost, sazby, odvod, měsíční přehledy, minimální vyměřovací základ, neplacené volno – neplacené volno a neomluvená absence – změny, sociální pojištění – ohlašovací povinnost, sazby, odvod, měsíční přehledy, maximální vyměřovací základ, nemocenské pojištění – účast, zaměstnání malého rozsahu, náhrada za prvních 14 dnů pracovní neschopnosti, příloha k žádosti o dávky, vyměřovací základ, rozhodné období, vyloučené doby, ochranná lhůta, podpůrčí doba, důchodové pojištění a ELDP – dopad do ELDP, zadávání pracovněprávních vztahů do SW – souběhy, četnost v daném roce, zákonné pojištění odpovědnosti zaměstnavatele – kdo spadá do zákonného pojištění zaměstnavatele. Kurzovné: [

 

AKTUALITY VE MZDOVÉM ÚČETNICTVÍ A PERSONALISTICE 2018

delete Tento kurz v daném termínu je již obsazen a/nebo byl přesunut na jiný termín

Pro aktuální kurzy pokračujte na hlavní nabídce:
http://www.rekvalifikacni-ucetni-kurzy.cz
obsazeno
Tento kurz & termín již nelze objednat
Pro aktuální kurzy pokračujte na hlavní nabídce:
http://www.rekvalifikacni-ucetni-kurzy.cz


calendar Termín kurzu:
   OD: 2018-05-18
   Hod:Datum konání: 18.05.2018 09:00

Interní kód termínu: (docu

Cena bez DPH: 1.405 Kč/Kurz
Cena včetně DPH: 1.700 Kč/Kurz

 
 

Přihláška ke studiu, k účasti na přednášce (kurzu a/nebo školení) :
AKTUALITY VE MZDOVÉM ÚČETNICTVÍ A PERSONALISTICE 2018

Kurz   AKTUALITY VE MZDOVÉM ÚČETNICTVÍ A PERSONALISTICE 2018
Účetnictví obecně 
Termín   Od:2018-05-18  
Začátek   Datum konání: 18.05.2018 09:00  
Školící středisko (učebna)   Hotel Staré Časy, Havlíčkova 1080, Pardubice  
Adresa   Hotel Staré Časy, Havlíčkova 1080, Pardubice
Pardubice  
Kód kurzu (docu  
Poznámka k termínu   Datum konání:
18.05.2018 09:00

*Kurzovné:
 • 1.405,-Kč bez DPH

  *
  1.700,-Kč vč. DPH
 • 2.645,-Kč bez DPH

  *
  3.200,-Kč vč. DPH, cena pro 2 účastníky z jedné společnosti na jednom kurzu
 • 3.926,-Kč bez DPH

  *
  4.750,-Kč vč. DPH, cena pro 3 účastníky z jedné společnosti na jednom kurzu
 • Kurzovné zahrnuje: lektorné, školicí materiály, coffee break
Hotel Staré Časy, Havlíčkova 1080, Pardubice  
Poznámka ke kurzu    
Podmínky účasti na kurzu   Úhradu jednodenních seminářů lze provést v hotovosti na místě před zahájením semináře, nebo bezhotovostním převodem na BÚ InAkademia s.r.o. . č. 226 404 382/0600 pod přiděleným variabilním symbolem, nejpozději 7 dní před akcí. Pokud bude vložné připsáno na BÚ InAkademia s.r.o. v době kratší, je nutné, aby se klient prokázal řádným dokladem o úhradě vybraného semináře. Úhradu vícedenních školících akcí lze provést jen na základě vystavené faktury, ve vyjímečném případě v hotovosti. Úhrada vícedenních akcí musí být provedena zásadně před začátkem konání akce.


* Pokud vyžadujete fakturu, je nutné zadat fakturační adresu, včetně IČ a příp. DIČ.
* U vícedenních školících akcí je nutné uvést fakturační adresu, IČO, příp. DIČ organizace. Zaslané přihlášky jsou závazné.

Bezplatné storno semináře přijímáme nejpozději 5 pracovních dnů před jeho zahájením. Po tomto termínu a v případě, že se přihlášený klient bez písemné omluvy na seminář vůbec nedostaví, je povinen uhradit plnou cenu semináře. Je možné za přihlášeného účastníka poslat náhradníka.

Bezplatné storno vícedenní školící akce přijímáme nejpozději do 20 dnů před jejím zahájením. Po tomto datu se lze domluvit s organizátorem akce na případném jiném postupu, který bude podmíněný stornovacími požadavky příslušného hotelu, ve kterém se vícedenní akce pořádají. Zahraniční školící akce se řídí storno podmínkami pořádající cestovní kanceláře.

V ceně našich jednodenních a vícedenních akcí jsou zahrnuty podkladové materiály lektora, drobné občerstvení, DPH. Kurzovné za rekvalifikační kurz podvojného účetnictví je od DPH osvobozeno.   
Kurz pořádá firma (škola)   InAkademia s.r.o.
53002 Pardubice, Náměstí Republiky 2686  

obsazeno
Tento kurz & termín již nelze objednat
Pro aktuální kurzy pokračujte na hlavní nabídce:
http://www.rekvalifikacni-ucetni-kurzy.cz
Kliknutím na tlačítko "Odeslat" se zaregistruje Vaše závazná přihláška a na zadaný email přijde potvrzení o odeslání této přihlášky. Již nemusíte nic jiného zasílat. Server REKVALIFIKACNI-UCETNI-KURZY.CZ spravuje firma OBEC.net, sro. Tato firma nepořádá žádné školení a ani kurzy, pouze zprostředkovává kontakt na pořadatele kurzů a/nebo školení.
 
kurzhttp://www.rekvalifikacni-ucetni-kurzy.cz/menu-objednat-kurz_630690_aktuality-ve-mzdovem-ucetnictvi-a-personalistice-2018_inakademia-s-r-o-


Poslední aktualizace: 2018-05-17 18:53:01
  Prihláška na kurz a/nebo ke studiu na

Termín: 18.05.2018Zpět ke kurzu: AKTUALITY VE MZDOVÉM ÚČETNICTVÍ A PERSONALISTICE 2018
 

 
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde