jak-uridit-svuj-online-marketing-a-dodavatele-online-sluzeb Rekvalifikační účetní kurzy
popis kurzu
logo skoleni-kurzy
Hledat kurz:Finanční, právní, daňové, mzdové a účetní kurzy a semináře


 

Studium, školení, kurzy & rekvalifikace nejen pro účetní


O firmě:

ICV - Institut certifikovaného vzdělávání s.r.o.


Jsme právem považováni za lídra na českém vzdělávacím trhu.
Podílíme se na přípravě a rozvoji lidských zdrojů v oblastech vrcholového managementu, středního managementu, obchodu a marketingu, administrativního personálu.
Jsme synonymem pro mezinárodně akreditované marketingové vzdělávání v České republice prostřednictvím certifikovaných kurzů CIMA.
Máme dobré jméno a stabilní postavení na českém trhu, což potvrzujeme dlouhodobými projekty pro své klienty.
Jsme jediným českým partnerem irské společnosti Digital Marketing Institute. Díky tomu školíme certifikovaný kurz Digitální marketing, který je na českém a slovenském trhu ojedinělý.
Máme tým profesionálních lektorů, poradců a koučů, z nichž každý má každý v daném oboru dlouholetou praxi, díky které poskytují klientům vysokou míru variability a zastupitelnosti.
Naší silnou stránkou je vysoká profesionalita, variabilita, příprava projektů a tréninkových programů dle potřeb a přání zákazníka.

...další naše kurzy
 

ŠKOLENÍ: Jak uřídit svůj online marketing - a dodavatele online služeb (ICV - Institut certifikovaného vzdělávání s.r.o.)


[DIGITALNI-MARKETING] Jak a kde najít vhodného dodavatele pro svůj online marketing? Jak vybrat tu správnou marketingovou agenturu či člověka pro správu vaší PPC kampaně či komunikaci na sociálních sítích? Jste si jistí, že jste si vybrali správně a že dodavatel pracuje dle vašich představ? Umíte zkontrolovat dodávané služby? Přijďte si ujasnit modely spolupráce s dodavateli z oblasti online marketingu a poslechnout si tipy pro nové přístupy. Kurz představuje způsoby fungování agentur či...

ICV - Institut certifikovaného vzdělávání s.r.o.- cena kurzu není uvedena -


Termín kurzu již není k dispozici

a/nebo je možno poslat prostřednictvím serveru SKOLENI-KURZY.EU
nezávaznou přihlášku na kurz a na budoucí termín, pokud Vám nevyhovují v současnosti nabízené termíny kurzů a/nebo pokud není termín kurzu k dispozici
 

Jak uřídit svůj online marketing - a dodavatele online služeb


Určeno pro ...


Kurz Jak uřídit svůj online marketing a dodavatele online služeb využijí především marketingoví ředitelé, marketingoví specialisté, majitelé e-shopů a firem. Všem těm, kteří zadávají požadavky na online marketing externím dodavatelům.


Program (obsah kurzu/studia) ...

[DIGITALNI-MARKETING] Jak a kde najít vhodného dodavatele pro svůj online marketing? Jak vybrat tu správnou marketingovou agenturu či člověka pro správu vaší PPC kampaně či komunikaci na sociálních sítích? Jste si jistí, že jste si vybrali správně a že dodavatel pracuje dle vašich představ? Umíte zkontrolovat dodávané služby?
Přijďte si ujasnit modely spolupráce s dodavateli z oblasti online marketingu a poslechnout si tipy pro nové přístupy. Kurz představuje způsoby fungování agentur či freelancerů v online marketingu a ukazuje výhody a nevýhody jednotlivých modelů spolupráce.

Obsah kurzu/školení :

  • Kde vyhledávat vhodné dodavatele
  • Jak efektivně řídit externí dodavatele
  • Kdy si najímat dodavatele a kdy je lepší mít svého zaměstnance
  • Výhody a nevýhody všech řešení - interní zaměstnanec, externí agentura, freelancer
  • Modely spoluprací
  • Cenové modely dodavatelů - výhody a nevýhody success fee, hodinových sazeb či paušálů
  • Jak kontrolovat výstupy, jejich kvalitu, množství, odbornost

Komu je kurz určen
Kurz Jak uřídit svůj online marketing a dodavatele online služeb využijí především marketingoví ředitelé, marketingoví specialisté, majitelé e-shopů a firem. Všem těm, kteří zadávají požadavky na online marketing externím dodavatelům.


 
Školení digitalni-marketing :
Jak uřídit svůj online marketing - a dodavatele online služeb |
homehttp://www.rekvalifikacni-ucetni-kurzy.cz/kurz 72949 studium jak uridit svuj online marketing a dodavatele online sluzeb

Podtéma školení: digitalni-marketing
Kurz je nalezen v sekci: Management, marketing, prodej a ostatní manažerské kurzy a školení
 

Termíny kurzu

Není vypsaný žádný termín školení, ...

 

mzdy | Euroekonom.cz
mzdy | 2019-06-03 

Mzdy | www.zaoffice.cz
mzdy | 2019-04-09 

[?]

Kurz sebeobrany
kurz | 2019-05-27 

Kurzy Theia
kurzy | 2019-05-20 

[?]
 

 
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde