retorika-vystupovani-a-profesionalni-dress-code-pro-vas-business-kombinovany-kurz Rekvalifikační účetní kurzy
popis kurzu
logo skoleni-kurzy
Hledat kurz:Finanční, právní, daňové, mzdové a účetní kurzy a semináře


 

Studium, školení, kurzy & rekvalifikace nejen pro účetní


O firmě:

ICV - Institut certifikovaného vzdělávání s.r.o.


Jsme právem považováni za lídra na českém vzdělávacím trhu.
Podílíme se na přípravě a rozvoji lidských zdrojů v oblastech vrcholového managementu, středního managementu, obchodu a marketingu, administrativního personálu.
Jsme synonymem pro mezinárodně akreditované marketingové vzdělávání v České republice prostřednictvím certifikovaných kurzů CIMA.
Máme dobré jméno a stabilní postavení na českém trhu, což potvrzujeme dlouhodobými projekty pro své klienty.
Jsme jediným českým partnerem irské společnosti Digital Marketing Institute. Díky tomu školíme certifikovaný kurz Digitální marketing, který je na českém a slovenském trhu ojedinělý.
Máme tým profesionálních lektorů, poradců a koučů, z nichž každý má každý v daném oboru dlouholetou praxi, díky které poskytují klientům vysokou míru variability a zastupitelnosti.
Naší silnou stránkou je vysoká profesionalita, variabilita, příprava projektů a tréninkových programů dle potřeb a přání zákazníka.

...další naše kurzy
 

ŠKOLENÍ: Rétorika, vystupování a profesionální dress code pro váš business - kombinovaný kurz (ICV - Institut certifikovaného vzdělávání s.r.o.)


[KURZY] Často mluvíte na veřejnosti a potřebujete, aby váš projev byl přesvědčivý, zaujal a přitom byl naprosto přirozený? Chcete se naučit pracovat se svojí trémou? Zajímají vás tipy a triky nejlepších řečníků a řečových profesionálů? Máte pod kontrolou řeč svého těla a pohybujete se v prostředí, kde je vyžadována určitá reprezentace a znalost společenské etikety? Potřebujete udělat dobrý dojem na své klienty, spolupracovníky či přátele? Na našem praktickém kurzu vás toho čeká ještě mnohem ...

ICV - Institut certifikovaného vzdělávání s.r.o.Cena:
    ... bez DPH: 4.100 Kč / Kurz
    ... včetně DPH: 4.961 Kč / Kurz


Termín kurzu již není k dispozici

a/nebo je možno poslat prostřednictvím serveru SKOLENI-KURZY.EU
nezávaznou přihlášku na kurz a na budoucí termín, pokud Vám nevyhovují v současnosti nabízené termíny kurzů a/nebo pokud není termín kurzu k dispozici
 

Rétorika, vystupování a profesionální dress code pro váš business - kombinovaný kurz


Určeno pro ...

Kurz využijí manažeři, podnikatelé, reprezentanti firem, obchodníci, ale vlastně každý, komu záleží na tom, jak působí na své okolí, kdo potřebuje reprezentovat sebe i svoji firmu.


Přednáší ...
Jan Čenský
Kdo by mohl být povolanějším lektorem kurzu rétoriky a vystupování, než tento vždy šarmantní herec a zkušený moderátor? Vystudoval hudebně dramatickou konzervatoř a už na škole byl obsazován do celé řady televizních rolí. Po konzervatoři nastoupil do Divadla pod Palmovkou, hostoval v Národním divadle a v roce 1990 se stal členem černého Divadla Ta Fantastika, se kterým projel skoro celý svět. Kromě herectví se od roku 1991 věnuje moderování společenských a firemních akcí. Více než 10 let působí jako lektor rétoriky
a vystupování, které vyučuje systémem škola hrou .


Lenka Bernardes da Silva
Je módní poradkyní, lektorkou a jednatelkou společnosti imageberu s.r.o., která pořádá odborné semináře rétoriky, etikety a osobní image. Začínala jako produkční společenských akcí, módních přehlídek a doprovodných programů. Absolvovala několik kurzů v pražském Image institutu, s.r.o. (bary, módní styl pro ženy a muže, líčení). Pracovala jako módní poradce pro různé lifestylové časopisy. V letech 2009-2011 působila jako lektorka v projektu Podpora rovných příležitostí žen a mužů na trhu práce , který probíhal pod záštitou Evropské unie. Zastupuje herce a moderátora Jana Čenského, spolupracuje s módními návrhá


Program (obsah kurzu/studia) ...

[KURZY]
Často mluvíte na veřejnosti a potřebujete, aby váš projev byl přesvědčivý, zaujal a přitom byl naprosto přirozený? Chcete se naučit pracovat se svojí trémou? Zajímají vás tipy a triky nejlepších řečníků a řečových profesionálů? Máte pod kontrolou řeč svého těla a pohybujete se v prostředí, kde je vyžadována určitá reprezentace a znalost společenské etikety? Potřebujete udělat dobrý dojem na své klienty, spolupracovníky či přátele? Na našem praktickém kurzu vás toho čeká ještě mnohem víc. Vše si na vlastní kůži vyzkoušíte. Samozřejmostí jsou interaktivní cvičení a cenné rady z bohaté praxe obou lektorů. Proto je omezen počet účastníků kurzu na 15.

Cíle kurzu/školení :

 • Autentický a přesvědčivý projev
 • Soulad verbálního a neverbálního vyjadřování
 • Zvládnutí trémy a posílení jistoty vystupování
 • Schopnost zaujmout a udržet pozornost posluchače
 • Seznámení s psychologií barev a odvození metodiky osobních barev
 • Ujasnění pravidel dress code (základy pro formální a  casual oblékání, důraz na odstranění nejčastějších chyb, které mohou znehodnotit naši celkovou image)Obsah kurzu/školení :
1. část rétorika a vystupování

 • Mluva  - naučíte se kultivovat svůj mluvený projev tak, abyste dokázali vyjádřit vše potřebné
 • Řeč těla - seznámíte se s technikami neverbální komunikace
 • Umění improvizace - poznáte tajemství nejlepších řečníků a řečových profesionálů
 • Intonace a jak s ní pracovat - naučíte se dávat důraz na ta správná slova
 • Práce s kamerou - zaměříte se na práci s trémou a odstraníte své největší chyby ve vystupování

2. část Dress code pro váš business
 • Barvy – energie, která nás pojí dohromady a pomáhá při komunikaci
 • Metodika založená na osobních barvách souvisí s barvou pleti, rtů, očí a vlasů
 • Dress code, oblečení a tvořivost
 • Práce s postavou, probuzení osobní módní tvořivosti a vašeho vlastního potenciál
 
Školení Komunikace, rétorika, asertivita :
Rétorika, vystupování a profesionální dress code pro váš business - kombinovaný kurz |
homehttp://www.rekvalifikacni-ucetni-kurzy.cz/kurz 72461 studium retorika vystupovani a profesionalni dress code pro vas business kombinovany kurz

Podtéma školení: Komunikace, rétorika, asertivita
Kurz je nalezen v sekci: Management, marketing, prodej a ostatní manažerské kurzy a školení
 

Termíny kurzu

Není vypsaný žádný termín školení, ...

 

mzdy | Euroekonom.cz
mzdy | 2019-06-03 

Mzdy | www.zaoffice.cz
mzdy | 2019-04-09 

[?]

Kurz sebeobrany
kurz | 2019-05-27 

Kurzy Theia
kurzy | 2019-05-20 

[?]
 

 
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde