jak-vyuzit-medialni-prostor-zdarma Rekvalifikační účetní kurzy
popis kurzu
logo skoleni-kurzy
Hledat kurz:Finanční, právní, daňové, mzdové a účetní kurzy a semináře


 

Studium, školení, kurzy & rekvalifikace nejen pro účetní


O firmě:

ICV - Institut certifikovaného vzdělávání s.r.o.


Jsme právem považováni za lídra na českém vzdělávacím trhu.
Podílíme se na přípravě a rozvoji lidských zdrojů v oblastech vrcholového managementu, středního managementu, obchodu a marketingu, administrativního personálu.
Jsme synonymem pro mezinárodně akreditované marketingové vzdělávání v České republice prostřednictvím certifikovaných kurzů CIMA.
Máme dobré jméno a stabilní postavení na českém trhu, což potvrzujeme dlouhodobými projekty pro své klienty.
Jsme jediným českým partnerem irské společnosti Digital Marketing Institute. Díky tomu školíme certifikovaný kurz Digitální marketing, který je na českém a slovenském trhu ojedinělý.
Máme tým profesionálních lektorů, poradců a koučů, z nichž každý má každý v daném oboru dlouholetou praxi, díky které poskytují klientům vysokou míru variability a zastupitelnosti.
Naší silnou stránkou je vysoká profesionalita, variabilita, příprava projektů a tréninkových programů dle potřeb a přání zákazníka.

...další naše kurzy
 

ŠKOLENÍ: Jak využít mediální prostor zdarma (ICV - Institut certifikovaného vzdělávání s.r.o.)


  Jedno moudré orientální přísloví říká: Řekni a zapomenu, ukaž mi a budu si pamatovat, nech mě udělat a porozumím. U mediální komunikace to platí dvojnásob. Dobrá firma staví na svých silných stránkách a snaží se eliminovat stránky slabé. Cílem je vytvořit a udržet si dobrý mediální obraz. Chcete vědět, jak na to? Přijďte na náš kurz, nechte se provést všemi zákoutími promyšlené mediální komunikace a naučte se mít svůj mediální obraz pod kontrolou. ...

ICV - Institut certifikovaného vzdělávání s.r.o.Cena:
    ... bez DPH: 6.990 Kč / Kurz
    ... včetně DPH: 8.458 Kč / Kurz


Termín kurzu již není k dispozici

a/nebo je možno poslat prostřednictvím serveru SKOLENI-KURZY.EU
nezávaznou přihlášku na kurz a na budoucí termín, pokud Vám nevyhovují v současnosti nabízené termíny kurzů a/nebo pokud není termín kurzu k dispozici
 

Jak využít mediální prostor zdarma


Určeno pro ...


Kurz Mediální komunikace využijí manažeři, odpovídající za interní a externí komunikaci, majitelé malých a středních firem, absolventi, kteří mají zájem o obor public relations.


Přednáší ...
Mgr. Jiří Daníček
Vystudoval sociální a mediální komunikaci na Univerzitě Jana Amose Komenského. Má za sebou 12 let praxe v médiích (Česká televize, TV Prima a Rádio Impuls). V současné době se věnuje koučování, lektorské činnosti, trénování komunikačních, obchodních, manažerských dovedností a mediálním tréninkům. Specializuje se především na krizovou komunikaci a zvládání emocí. Je absolventem výcviku profesionálních koučů ACE Practitioner, certifikovaným profesionálním koučem a držitelem Certificate in the Fundamentals of Systemic Coaching and Constellations ICF.
Program (obsah kurzu/studia) ...

 
Jedno moudré orientální přísloví říká: Řekni a zapomenu, ukaž mi a budu si pamatovat, nech mě udělat a porozumím. U mediální komunikace to platí dvojnásob. Dobrá firma staví na svých silných stránkách a snaží se eliminovat stránky slabé. Cílem je vytvořit a udržet si dobrý mediální obraz. Chcete vědět, jak na to? Přijďte na náš kurz, nechte se provést všemi zákoutími promyšlené mediální komunikace a naučte se mít svůj mediální obraz pod kontrolou.

Cena zahrnuje materiály a občerstvení v průběhu celého kurzu .
Při objednání více účastníků z jedné firmy nebo více kurzů pro jednoho účastníka nabízíme individuální slevu nebo realizaci kurzu na míru, konkrétní informace dohodou.
Přehled všech našich kurzů najdete zde.


Další popis (úroveň, minimální znalosti, info o cenách kurzu) ...


* Cena zahrnuje materiály a občerstvení v průběhu celého kurzu .
Při objednání více účastníků z jedné firmy nebo více kurzů pro jednoho účastníka nabízíme individuální slevu nebo realizaci kurzu na míru, konkrétní informace dohodou.

 
Školení Počítačové a IT kurzy :
Jak využít mediální prostor zdarma |
homehttp://www.rekvalifikacni-ucetni-kurzy.cz/kurz 71971 studium jak vyuzit medialni prostor zdarma

Podtéma školení: Počítačové a IT kurzy
Kurz je nalezen v sekci: Management, marketing, prodej a ostatní manažerské kurzy a školení
 

Termíny kurzu

Není vypsaný žádný termín školení, ...

 

mzdy | Euroekonom.cz
mzdy | 2019-06-03 

Mzdy | www.zaoffice.cz
mzdy | 2019-04-09 

[?]

Kurz sebeobrany
kurz | 2019-05-27 

Kurzy Theia
kurzy | 2019-05-20 

[?]
 

 
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde