basic-bartender Rekvalifikační účetní kurzy
popis kurzu
logo skoleni-kurzy
Hledat kurz:Finanční, právní, daňové, mzdové a účetní kurzy a semináře


 

Studium, školení, kurzy & rekvalifikace nejen pro účetní


O firmě:

Barový institut

BAROVÝ INSTITUT JE MODERNÍ A OJEDINĚLÝ VZDĚLÁVACÍ SUBJEKT S VYNIKAJÍCÍM ZÁZEMÍM VLASTNÍHO VZDĚLÁVACÍHO CENTRA S NEJVYŠŠÍ KVALIFIKACÍ V OBORU BARMAN, BARISTA. INSTITUT SE ZAMĚŘUJE NA VZDĚLÁVÁNÍ V NÁPOJOVÉ GASTRONOMII, VÝUKU BARMANSKÝCH A BARISTICKÝCH KURZŮ - BARMANŮ, BARISTŮ. DŮRAZ JE KLADEN NA PŘÍSTUP, PRÁCI A PRAXI. VYHLEDÁVÁN JE PRO SVOU PROFESIONALITU, ORIGINALITU A ZÁŽITKOVOU PEDAGOGIKU v OBORU BARMAN A BARISTA.

Akreditováno MŠMT ČR.

...další naše kurzy
 

ŠKOLENÍ: Basic Bartender (Barový institut)


Základní barmanský kurz je určen všem zájemcům o pevné a poctivé základy v barmanském oboru. Studentům škol, zaměstnancům v gastro oborech i jiných činnostech, ale i široké veřejnosti - nadšencům a hobíkům, kteří si chtějí barmanskou prací a cocktailem zpříjemnit život a dozvědět se vše potřebné o estetické práci a nápojové kultuře.Pro každého účastníka jsou připraveny studijní materiály a podklady k výuce, respektovaný a uznávaný certifikát v anglickém jazyce s mezinárodní platností a originální dárek....

Barový institutcertifikat Účastník obdrží certifikát
zkouska Kurz je ukončen zkouškou
Cena:
    ... bez DPH: 4.132 Kč / kurz
    ... včetně DPH: 5.000 Kč / kurz

Přihláška na školení/seminář

  • 15.02.2020 Praha - Cena: 3.265 Kurz bez DPH (3.950 včetně DPH)
  • 23.05.2020 Praha - Cena: 3.265 Kurz bez DPH (3.950 včetně DPH)

a/nebo je možno poslat prostřednictvím serveru SKOLENI-KURZY.EU
nezávaznou přihlášku na kurz a na budoucí termín, pokud Vám nevyhovují v současnosti nabízené termíny kurzů a/nebo pokud není termín kurzu k dispozici
 

Basic Bartender


Přednáší ...

bc. Radim Janoušek

  • 2000-2005 Bugsy´s Bar - Bartender a Barmanager
  • Clasic and free style work bartender manager
  • akreditovaný lektor vzdělávání s plnou certifikací IES


Bar High je moderní vzdělávací institut barového umění s vynikajícím zázemím a kvalifikací, který poskytuje profesionální mezinárodně certifikované barmanské i baristické kurzy, školení a semináře, vše se zaměřením na bar, barmany a barový život. Vyhledáván je pro svou profesionalitu, originalitu a zážitkovou pedagogiku v nápojové gastronomii.

Připravujeme barmany a baristy na pracovní pozice doma i ve světě. Široké veřejnosti nabízíme exkurze do barového světa, přednášky a ochutnávky.

Institut je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR s oprávněním vydávat osvědčení o rekvalifikaci pro pracovní činnost BARMAN s celostátní platností. Díky tomu je náš institut výjimečný a ojedinělý nejen v ČR, ale i v zemích EU.


Program (obsah kurzu/studia) ...

Obsah Kurzu
* historie barů, koktejlů
* základy barmanství
* barové pomůcky, sklo, inventář, led
* práce a chování za barem - pravidla, zásady
* úloha a povinnosti barmana
* zbožíznalectví - výroba a použití
* receptury - barové portfolio
* práce s alkoholem - odpovědnost
* metodologie a příprava koktailů a drinků
* samostatná práce za barem
* drinkologie, mixibilita
* zdobení, přízdoby a servis
* obsluha hosta - nabídka, komunikace
* vystupování, chování - etiketa, barová etika


Popis kurzu

Základní barmanský kurz je pořádán zpravidla každý týden a je určen všem zájemcům o pevné a poctivé základy v barmanském oboru.

 

Studentům škol, zaměstnancům v gastro oborech i jiných činnostech, ale i široké veřejnosti - nadšencům a hobíkům, kteří si chtějí barmanskou prací a cocktailem zpříjemnit život a dozvědět se vše potřebné o estetické práci a nápojové kultuře.

 

Pro každého účastníka jsou připraveny studijní materiály a podklady k výuce, respektovaný a uznávaný certifikát v anglickém jazyce s mezinárodní platností a originální dárek.

Kurz je veden výhradně principálem barového institutu Bar High a je realizován za profesionálním americkým cocktailovým barem v klubové atmosféře a reálném prostředí. Dále pak ve vybraných městech české a slovenské republiky dle vypsaných termínů.

 

Profil CERTIFIKOVANÉHO barmana:

Absolvent je schopen připravit sedm desítek cocktailů a drinků, zná jejich historii, výrobní postupy, zdobení, servis. Orientuje se v práci za barem a v základním spektru lihovin a zbožíznalectví. Ovládá základy a zákony barmanské práce, možnosti, alternativy a to vše se zaměřením na profesionální přístup a etiketu.

 

Intenzivní základní barmanský kurz BARMAN je zakončen teoretickými a praktickými zkouškami a předáním uznávaného a respektovaného certifikátu s mezinárodní platností v anglickém jazyce.

 

 

 1. Barový Institut Bar High

Umíme Vás, nebo Vaše blízké připravit na dráhu profesionálních barmanů a baristů.
Záleží jen na Vás čemu se chcete konkrétně za domácím či profi barem věnovat a na jaké téma prohloubit své vědomosti. Víte, dát na led trochu rumu s colou umí snad každý, namíchat ale výborný drink či cocktail už vyžaduje větší znalosti. Právě v této chvíli jsme tu pro Vás my.

Jste-li začátečníci, studenti barmanství, pokročilí nebo jen baroví nadšenci, z naší pestré nabídky barmanských a baristických kurzů si jistě vyberete. Rádi Vás všemu potřebnému v pohodové, klubové atmosféře našeho plně vybaveného profesionálního barového studia naučíme.
Náš barový institut realizuje mezinárodně certifikované barmanské a baristické kurzy, které nejsou jen informativní, důraz je kladen na praxi a tolik potřebný dril.
Barový Institut Bar High je skvělá příležitost jak si rozšířit své znalosti do atraktivního a stále se dynamicky rozvíjejícího oboru, jakým nápojová gastronomie je.

Jsme tady pro ty z vás, kteří vyžadujete kvalitu a chcete vše v baru poctivě umět!

Další popis (úroveň, minimální znalosti, info o cenách kurzu) ...

V ceně kurzovného je vždy zahrnuto vše, včetně 21% DPH, studijních materiálů a podkladů ke kurzu a výuce, psacích potřeb, práce lektora[ů], spotřeby surovin, režijních nákladů, pitného režimu, zkoušek

 
Školení Gastronomie, pohostinství :
Basic Bartender |
homehttp://www.rekvalifikacni-ucetni-kurzy.cz/kurz 43171 studium basic bartender

Podtéma školení: Gastronomie, pohostinství
Kurz je nalezen v sekci: Odborné kurzy, semináře a školení pro experty a profesionály , Řemeslné a výtvarné kurzy a semináře , ,
 

Termíny kurzu


15.02.2020 - Praha

3.265 Kurz bez DPH

Přihlásit
[Order] Objednat

15. – 16. 2. 2020 # od 10:00 do 17:00 hod.
* cena včetně DPH: 3 950 Kč


23.05.2020 - Praha

3.265 Kurz bez DPH

Přihlásit
[Order] Objednat

23. – 24. 5. 2020 # od 10:00 do 17:00 hod.
* cena včetně DPH: 3 950 Kč

 

mzdy | info.cz
mzdy | 2019-08-08 

mzdy
mzdy | 2019-08-08 

[?]

Kurzy Aladine
kurzy | 2019-11-14 

Kite kurzy - kiteboarding snowkiting landkiting buggykiting
kurzy | 2019-10-12 

[?]
 

 
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde