florista-intenzivni-kurz-[5- -1-den] Rekvalifikační účetní kurzy
popis kurzu
logo skoleni-kurzy
Hledat kurz:Finanční, právní, daňové, mzdové a účetní kurzy a semináře


 

Studium, školení, kurzy & rekvalifikace nejen pro účetní


O firmě:

Floristické kurzy s.r.o. - Mgr. Renáta Steinová

Od srpna roku 2010 ukončilo naše akreditované vzdělávací zařízení výuku rekvalifikačního kurzu -Vazba a aranžování květin-, podle původního zákona o rekvalifikacích.Od září roku 2010 jsme získali akreditaci MŠMT ČR na kurzy Florista [kód DK 41-032-E] a Vazačské práce [kód DK 41-008-H] a také autorizaci MZ ČR podle zákona č.179/2006 Sb.,o ověřování a uznávání výsledků dalšího vzdělávání.

Absolventi po ukončení kurzu a složení závěrečné zkoušky obdrží osvědčení o rekvalifikaci s celostátní platností. Tato osvědčení opravňují k výkonu uvedeného povolání.

Další floristické kurzy jsou určeny podle zaměření a počtu vyučovacích hodin pro všechny se zájmem o práci s květinami, jejich aranžování a vazbu, pro osoby, pracující v prodejnách květin, které si chtějí doplnit své vzdělání, jakož i pro zájemce o podnikání v tomto oboru.

Každý účastník kurz získá všeobecné teoretické i praktické znalosti podle vzdělávacích předmětů jednotlivých kurzů, naučí se poznávat, připravovat, zpracovat rostlinný i doplňkový materiál a rovněž z něho tvořit vazbu a květinové kompozice k různým příležitostem [moderní vazba, vánoční, velikonoční, smuteční, svatební vazba, aranžmá ze suchého materiálu, atd.]. Seznámí se s teoretickými zásadami a zákonitostmi, jakož i s moderními trendy ve vazbě a aranžování květin.

Každý kurz je ukončen závěrečnou písemnou a praktickou zkouškou a předáním osvědčení o absolvování kurzu . Osvědčení z akreditovaného kurzu slouží jako doklad o rekvalifikaci účastníka.

Absolventi po ukončení kurzu a složení závěrečné zkoušky obdrží osvědčení o rekvalifikaci s celostátní platností.

Hlavním cílem kurzů je zvýšení možností na trhu práce, získané znalosti lze využít také v soukromém sektoru, při upravování a zkrášlování domova, při tvorbě příležitostných aranžmá [velikonoce, vánoce, dušičky…], při společenských událostech jako jsou narozeniny, oslavy apod.

...další naše kurzy
 

ŠKOLENÍ: Florista - intenzivní kurz [5 + 1 den] (Floristické kurzy s.r.o. - Mgr. Renáta Steinová)


Kurz je určen pro všechny se zájmem o práci s květinami, jejich aranžování a vazbu, pro osoby pracující v prodejnách květin, které si chtějí doplnit své vzdělání, jakož i pro zájemce o podnikání v tomto oboru i pro ty, kdo z časových nebo finančních důvodů nemůžou absolvovat 100 h rekvalifikačního kurzu . Intenzivní kurz Florista vychází ze stejného učebního plánu, jako kurz rekvalifikační, učebnice, obrazový průvodce jsou stejné. Součástí vyuky je obchodní floristická jednotka [vše o zřízení floristické prodejny až po legislativu]. Úspěšný absolvent obdrží certifikát. Novinka - kurz je možné ukončit celostátně uznanou zkouškou z profesní kvalifikace [PK] Florista - po absolvování kurzu Svatební kytice. Termín tohoto kurzu je uveden pod termínem kurzu Florista. Podrobné informace naleznete níže na stránce....

Floristické kurzy s.r.o. - Mgr. Renáta Steinovácertifikat Účastník obdrží certifikát
Cena:
    ... bez DPH: 6.943 Kč / kurz
    ... včetně DPH: 8.400 Kč / kurz


Termín kurzu již není k dispozici

a/nebo je možno poslat prostřednictvím serveru SKOLENI-KURZY.EU
nezávaznou přihlášku na kurz a na budoucí termín, pokud Vám nevyhovují v současnosti nabízené termíny kurzů a/nebo pokud není termín kurzu k dispozici
 

Florista - intenzivní kurz [5 + 1 den]


Určeno pro ...

Kurz je určen pro začátečníky a všechny osoby se zájmem o práci s květinami, o podnikání v tomto oboru i pro ty, kdo z časových nebo finančních důvodů nemůžou absolvovat 100 h rekvalifikačního kurzu se zkouškou. Tento kurz NEHRADÍ ÚŘADY PRÁCE.

Intenzivní kurz Florista vychází ze stejného učebního plánu, jako kurz rekvalifikační, učebnice, obrazový průvodce jsou stejné. Součástí výuky je obchodní floristická jednotka [vše o zřízení floristické prodejny až po legislativu].

Proti rekvalifikačnímu kurzu je výuka intenzivnější, znalosti, které absolventi obdrží, jsou získány v kratším časovém intervalu za zvýhodněnou cenu. Nástavbou intenzivního kurzu Florista je kurz Svatební floristika, [Svatební kytice, Svatební dekorace] se specializací na svatební vazbu. Po ukončení kurzu získá absolvent Certifikát o úspěšném absolvování kurzu , který je certifikován pouze našim vzdělávacím zařízením a nemá celostátní platnost, jako profesní kvalifikace.

Po absolvování intenzivního kurzu Florista a kurzu Svatební kytice můžou zájemci požádat u našeho vzdělávacího zařízení o složení zkoušky z PK u autorizované osoby a tímto získat profesní kvalifikaci Florista s celostátní platností.
V ceně zkoušek jsou započítány veškeré materiálně - technické a provozní náklady a také všechny výrobky, které si absolventi po ukončení zkoušek odnáší domů.


Přednáší ...

Mgr. Renata Steinová vystudovala Filozofickou fakultu univerzity Komenského v Bratislavě

V roce 1990 se stala vedoucí a majitelkou prodejny květin. Od té doby se intenzivně věnuje práci s květinami a zejména vzdělávání se v oboru a získávání nových poznatků pod vedením zkušených odborníků.

Ve spolupráci s předním floristou Petrem Matuškou otevřela další prodejnu květin, kde se specializuje na svatební vazbu podle barvové typologie, včetně návrhů a realizace. Je organizátorkou několika módních přehlídek, se zaměřením na nejnovější trendy ve vazbě kytic a na svatební vazbu. Spolupracuje s místním tiskem, kde přispívá aktuálními články o součastné floristice. Od roku 2007 své zkušenosti z teorie i praxe zhodnotila v organizování floristických seminářů.

Naše vzdělávací zařízení získalo akreditace MŠMT ČR:

* Vazba a aranžování květin
* Barvové poradenství a vizážistika
* Florista
* Vazačské práce

Naše vzdělávací zařízení získalo autorizaci MZ ČR pro dílčí kvalifikace:

* Florista
* Vazačské práce


Program (obsah kurzu/studia) ...

Kurz je určen pro všechny se zájmem o práci s květinami, jejich aranžování a vazbu, pro osoby pracující v prodejnách květin, které si chtějí doplnit své vzdělání,jakož i pro zájemce o podnikání v tomto oboru. Nedílnou součástí tohoto kurzu je i kurz Smuteční floristika a Svatební floristika se specializací na svatební vazbu. Tento kurz je ukončen složením závěrečné písemné a praktické zkoušky a každý úspěšný absolvent obdrží osvědčení o absolvování kurzu .

Cílem kurzu je získat základní teoretické i praktické znalosti z oboru floristika a osvědčení o absolvování kurzu a složení závěrečných zkoušek, které zvýhodňuje absolventy kurzu při hledání zaměstnání na trhu práce. Po ukončení kurzu může absolvent získat místo v profesi florista ,nebo v oboru podnikat.

Doba trvání kurzu je 5 dní, v rozsahu 50 vyučovacích hodin. Zahájení kurzu v 9:00, průběh kurzu cca 8:00 - 16:00 [dle domluvy a potřeby přestávek]. Jeden den navíc je bonus ový jednodenní kurz, zaměřený na konkrétní floristickou tematiku.
V ceně kurzu jsou zahrnuty:
* náklady na všechny pomůcky, nářadí, květiny a materiál, se kterým se v kurzu pracuje
* studijní balíček- studijní skripta [černobílý tisk] studijní pomůcky a psací potřeby
* celobarevné osvědčení formátu A4, které obdrží každý účastník kurzu
* CD s výukovými fotografiemi, fotografiemi z průběhu kurzu a fotomateriálem na tvorbu katalogu
* náklady na kytice, květinové aranžmány, dekorace, které si účastníci odnesou domů

Intenzivní kurzy ” Florista ” se konají při minimální účasti 8 osob.


Učební plán

Učební plán

Název předmětu

Počet hodin
teoretické                    výuky

Počet hodin
praktické výuky

Celkem

Floristika

1

0

1

Materiály

2

1

3

Estetika

6

0

6

Floristické techniky

3

3

6

Vazba květin

5

7

12

Aranžování květin

3

5

8

Příležitostní floristika

4

4

8

Obchodní floristická jednotka

3

0

3

Počet hodin celkem

27h

20h

47+3=50h

BONUSOVÝ KURZ NAVÍC 3 7 10

 

CELKEM I S BONUSOVÝM KURZEM

30 27 57+3=60h

Další popis (úroveň, minimální znalosti, info o cenách kurzu) ...


* bez zkoušky
* 5 + 1 den ZDARMA bonus ový kurz
* pouze pro samoplátce

 
Školení Aranžování, floristika :
Florista - intenzivní kurz [5 + 1 den] |
homehttp://www.rekvalifikacni-ucetni-kurzy.cz/kurz 2189 studium florista intenzivni kurz [5 + 1 den]

Podtéma školení: Aranžování, floristika
Kurz je nalezen v sekci: Umělecké kurzy , Řemeslné a výtvarné kurzy a semináře ,
 

Termíny kurzu

Není vypsaný žádný termín školení, ...

 

mzdy | info.cz
mzdy | 2019-08-08 

mzdy
mzdy | 2019-08-08 

[?]

Kurzy Aladine
kurzy | 2019-11-14 

Kite kurzy - kiteboarding snowkiting landkiting buggykiting
kurzy | 2019-10-12 

[?]
 

 
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde